Про нас

Я так і не змогла знайти собі ідеальне весільне взуття, коли виходила заміж.

Мені хотілося, щоб туфлі були світлі, зручні і щоб у мене була можливість приміряти їх перед покупкою. Але підходяща пара на мій 42, на той момент, розмір ноги не було ніде.

У підсумку моє взуття було з 12 сантиметровим підбором, ще й на платформі. Мені було дуже незручно. І свій перший весільний танець я танцювала босоніж.

Після мого весілля була черга весіль подружок і знайомих. І щоразу я стикалася з однією і тією ж проблемою: дуже важко знайти відповідне за кольором і зручне взуття. А ще важче – потрапити у розмір, замовляючи по інтернету.

Я зрозуміла, що потрібний локальний бренд якісного взуття, в якому можна замовити, приміряти, обміняти.

Щоб процес покупки був зручним та з класним сервісом. І щоб цей бренд був у всіх великих містах світу.

Так з'явився Jade Bridal бренд весільного взуття мені часу. Тепер нареченої практично всіх великих міст можуть не жертвувати зручністю заради краси, отримувати якісний сервіс і носити улюблені туфлі далеко не один рік.

Весільне взуття може бути зручним

Весільні туфлі давно перестали бути взуттям на день. Нареченої шукають універсальну пару, яку вони носитимуть і після весілля. Тому в Jade ми пропонуємо:

Моделі поза часом

Ми вибрали перевірені часом класичні колодки та підібрали до них елегантні, прості підбори, щоб максимально продовжити термін актуальності моделей взуття.

Знімні аксесуари

Перетворити вечірню пару взуття на повсякденне можливо завдяки наявності знімних аксесуарів.

Широку палітру кольорів

Ми використовуємо виключно запорошені, ніжні кольори, адже вони чудово підходять як до весільного, так і до повсякденного гардеробу.